• Logi pa zemām cenām Cenas skatieties
  • šeit.

  • Pasūtot divus vai vairāk logus-atlaide!
  • Īpašie piedāvājumi pensionāriem!
  • Firma Mūsu Logi piedāvā klientiem pakalpojumu - izbraukšana uz adresi un līguma noslēgšana uz vietas.

Kontakti:

Tālrunis: 29927922, 27746998

e-mail:leonids@musulogi.lv

____________________

 

RU/LV

 

 

 

 

 

 

Mēbeļu kolekcija „Legno” ir augstākās kvalitāte, kas piemērota gan viesistabām, gan garderobēm. Smagnējās mēbeļu detaļas piešķir bagātīgu vizuālo izskatu un veido apkārtējo vidi greznu un elegantu.
Kvalitāte un materiālu klāsts, apdare un ekskluzīvas detaļas ir “Legno” sērijas vizītkarte. “Legno” mēbeļu sērija tiek ir augstākās kvalitātes moduļu tipa sistēma, kuru izgatavo no 25 mm materiāla. Tai ir ļoti plašas iespējas dažādi kombinēt mēbeles, ievērojot attiecīgās vides specifiku. Materiālu klāstā ir gan dažādi lamināti, gan dabīgā koka finierējumi.
“Legno” mēbeļu sēriju veido standartizētas detaļas un mezgli. Šāda mēbeļu sērija ir lieliski piemērota atklāto plauktu sistēmu veidošanai gan viesistabās, gan garderobju sistēmu izveidē. To iespējams papildināt arī a vairākām ekskluzīvām detaļām.
Starptelpu durvju konstruktīvā uzbūve un izmantotie pildījuma materiāli ļauj to izmantot dažādu telpu norobežošanai. Par starptelpu durvīm var kalpot gan bīdāmās durvis, gan arī piekārtās un veramās eņģu durvis. Iekārtās durvis ir viegli uzstādāmas un tām nav nepieciešama apakšējā grīdas vadotne, jo tiek stiprinātas durvju augšpusē tieši pie sienas vai griestiem. Starptelpu durvju plašā konstrukciju izvēle ļauj tās pielāgot dažādām sadzīves situācijām, veidojot vēlamo interjera risinājumu.
Mēbeļu kolekcija “Classic” tiek veidota no standartizētiem moduļu elementiem ar jau noteiktiem izmēriem. Mēbeļu pamatmateriāls ir 18 mm lamināts. “Classic” mēbeļu sērijā tiek piedāvāti arī atvilktnes un dažādu izmēru grozi. “Classic” mēbeļu skapja sērijas piedāvājuma klāsts ir veidots tā, lai tas būtu vienkāršs, bet plašām pielietojuma iespējām dažādās variācijās. Mēbeļu sērijai piemītošā funkcionalitāte un lielais papildelementu klāsts ļauj izvēlēties piemērotāko variantu ikdienas lietojumam - pieejami dažādu dziļumu un platumu grozi, arī apavu grozi un bikšu pakaramie. Līdz ar klātpievienoto instrukciju varat veikt skapja uzstādīšanu patstāvīgi vai izmantot RIPO piedāvātos servisa pakalpojumus. RIPO salonos mūsu dizaineri sniegs sīkāku informāciju un ieteiks labāko risinājumu tieši Jūsu vajadzībām.